NOVINKY

KONCEPT ZAMĚŘENÝ NA PREVENCI A LÉČBU SCOLIOZY SKOLIOZA-CO S NÍ ??


Specifikace terapie v balíčku:

  • Vychází z aktivního přístupu klienta k léčbě své skoliózy. Jedná se o intenzivní individuální kinezioterapii, která využívá speciální korekční techniky a metody podle Schrothové, Klappa, Karského, Gochta a Gessnerové, Niederhöfferových,SM systému a jiné. V rámci programu se klient naučí zvládat korekce držení těla i během každodenních běžných aktivit jako jsou stoj, chůze nebo sed.

Pro koho je program určen:

  • Pro klienty a klientky, které trápí skolióza různého typu a stupně (od školního věku po dospělé). Pro klienty s idiopatickou skoliózou, kteří by se rádi aktivním přístupem pokusili předejít zvažovanému operačnímu řešení. Pro klienty se skoliózou, kteří jsou po operaci páteře a chtějí zlepšit funkci své páteře a trupu, eventuálně pomoci snížit či eliminovat bolesti pohybového systému. Pro rodiny, které chtějí aktivně pracovat na zlepšení potíží člena rodiny se skoliózou.

Pro prevenci a léčbu scoliózy  Vám rádi poskytneme informace. Kontaktní osobou a terapeutkou pro tuto problematiku je Bc. Vlasta Dostálová tel. kontakt 774718988

« seznam novinek